KONST / Litografier / Färglitografi 14807488

nr 1480 7488

Lotti Ringström

(f. 1942), Sverige

Komposition. Signerad, färglitografi, numrerad 52/75, daterad 1987. Bladets mått: 84x64 cm, yttermått inklusive ram: 53x70 cm

Liselott, Lotti, Ringström, svensk bildkonstnär född i Katrineholm 1942.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 18:50:10

Lotti Ringström

Läs mer om Lotti Ringström